02.09.2021 15:53

Подарунки від Кароліно-Бугазької сільської ради

61321b0d4854e___132903_1.jpg

22 учні 1-го класу Кароліно-Бугазького ЗЗСО 2 вересня зайшли до кабінету школи, після реконструкції та ремонту, який зроблено за рахунок коштів місцевого бюджету. Перший клас НУШ займається в обладнаному, просторовому, відремонтованому кабінеті, пристосованому до потреб та розвитку школярів початкових класів.

За ініціативи директора центра культури та дозвілля смт Затока Олександра Міллєра та підтримки Кароліно-Бугазького сільського голови Андрія Апанасенка Кароліно-Бугазький заклад загальної середньої освіти отримав подарунок - сучасне музичне обладнання, яке є дуже необхідним для проведення святкових та урочистих заходів.

І ще головне, на стадії завершення тендерні процедури щодо харчування учнів 1-х - 11-х класів Кароліно-Бугазького ЗЗСО та Затоківського ЗЗСО.

Це є дуже гарною новиною для дітей нашої громади!

32803_1.jpg 132822_1.jpg