19.03.2024 16:23

Оголошено конкурс з визначення виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Кароліно-Бугазької сільської територіальної громади

65faade49075a__646de627e899a094504873.jpg

1.Організатор конкурсу:

Виконавчий комітет Кароліно-Бугазької сільської ради; 67844, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с.Кароліно-Бугаз, вул.Приморська, 1.

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Кароліно-Бугазької сільської територіальної громади» від 28.02.2024 року № 22 .

3. Місце, дата і час проведення конкурсу: 67844, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с.Кароліно-Бугаз, вул.Приморська, 1.

Дата: «19» квітня 2024 року о 10 год. 00 хв.

Відповідальна особа – Лисьонок Лариса Нікіфоровна, начальник відділу фінансів Кароліно-Бугазької сільської ради, засіб зв’язку: тел.094-995-52-49.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази, спеціалізованої техніки та обладнання;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

5. Характеристика території, де будуть надаватися послуги з поводження з побутовими відходами:

Кароліно-Бугазька сільська територіальна громада), що займає площу – 22,8 кв.км. .і має у своєму складі 2 населених пункти (с.Кароліно-Бугаз, смт.Затока). Розрахункові річні об’єми утворення побутових відходів становлять: 16,340 тис. м3 на рік.

6. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Кількість багатоквартирних будинків – 25 одиниць.

Кількість житлових будинків приватної власності (садибні) – 887 одиниці.

Чисельність населення всього по Кароліно-Бугазькій сільській територіальній громаді – 4779 осіб.

7. Способи, місце та кінцевий строки подання конкурсних пропозицій:

• Спосіб: особисто або поштою.
  • Адреса: вул.Приморська, 1, с.Кароліно-Бугаз, Білгород-Дністровський район, Одеської області, 67844.
  • Кінцевий строк подання конкурсних 67844, пропозицій: до 15.00 год. «19» квіння 2024 року.

*З детальними умовами проведення конкурсу, конкурсною документацією та кваліфікаційними вимогами можна ознайомитись на офіційному сайті Кароліно-Бугазької сільської ради за посиланням: