Кароліно-Бугазька громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

26.08.2021 15:59

Супер-канікули для наших дітей

Наші діти – наше майбутнє. Що треба зробити, аби діти були здорові і щасливі? Звичайно, організувати якісний відпочинок. Тому Кароліно-Бугазька територіальна громада дбає про своїх дітей.

Задоволені та щасливі діти Кароліно-Бугазької громади повернулися додому після відпочинку в таборі з чудовою назвою «Сонячний берег». 25 дітей громади провели незабутній відпочинок у дитячому оздоровчому центрі смт Сергіївка Білгород-Дністровського району. Путівки для дітей пільгових категорій були придбані за рахунок бюджетних коштів громади.

Креативний та професійний колектив працівників табору забезпечив цікавий, веселий та пізнавальний відпочинок дітям. Протягом зміни вони приймали участь у конкурсах, спортивних змаганнях та інших розвагах. Жодного дня не довелося сумувати. Дитячий табір – найкраща можливість весело провести час, повноцінно оздоровитись та познайомитись з новими друзями.

Відпочинком залишилися задоволені як діти, так і батьки, які висловили подяку сільському голові Апанасенку Андрію Володимировичу за проявлену турботу про здоров’я підростаючого покоління.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення А. ОБОЛОНСЬКА