12.08.2021 09:51

Сонячні канікули дітей Кароліно-Бугазької громади

611619bbd6db5__IMG-dd06e778ed5526db8fa8923c4d2377a2-V.jpg

За ініціативи Кароліно-Бугазького сільського голови придбано 25 путівок до дитячого оздоровчого центру «Сонячний берег» (смт Сергіївка) для дітей пільгових категорій Кароліно-Бугазької сільської громади. Безкоштовні путівки отримали діти, що перебувають під опікою громадян; діти з багатодітних сімей; діти, що перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти.

Відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення Кароліно-Бугазької сільської ради забезпечено підбір та направлення дітей пільгових категорій на оздоровлення до дитячого оздоровчого закладу «Сонячний берег».

Дитячий оздоровчий заклад розташований в екологічно чистій зоні в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району на березі Чорного моря та Буджакського лиману. Умови перебування дітей відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, забезпечено охорону життя і здоров’я дітей з урахуванням вимог технічної, протипожежної безпеки, правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

Крім того, в закладі забезпечено:

- цілодобову охорону дитячого закладу оздоровлення та відпочинку; водопостачання, в т.ч. забезпечення гарячою водою;

- цілодобове чергування медичного працівника, організацію спортивно-оздоровчих, розважальних заходів, які сприяють активному, різнобічному відпочинку дітей;

- 5-ти разове харчуванням, в т. ч. і дієтичне.

Персонал дитячого оздоровчого закладу – справжні професіонали, які дійсно віддають дітям тепло, турботу та частинку свого серця.

Сподіваємось, що окрім зміцнення здоров’я та змістовного дозвілля, діти отримають море позитивних емоцій, незабутніх вражень та багато нових друзів.

Бажаємо гарного відпочинку дітям!

IMG-fdbd19f849f80309a9b6891702e734ad-V-(1).jpg IMG-47db29f26b0d5ce4c35d442ab356c44d-V.jpg