10.08.2021 10:46

Призначення державних соціальних гарантій мешканцям Кароліно-Бугазької сільської громади

61122fe18b9d4__IMG_20210809_101124214.jpg

В Україні держава встановлює гарантований рівень матеріальної підтримки сімей із дітьми шляхом надання державної грошової допомоги з урахуванням складу сім’ї, її доходів та віку дітей. Держава щомісяця надає матеріальну підтримку понад півтора мільйона малозабезпеченим українським родинам, передбачену Законами України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» та «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Першочерговим завданням є організація прийому документів на призначення державних соціальних гарантій від мешканців громади, яку здійснює відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я населення Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області. Відділ приймає від населення громади заяви, необхідні пакети документів та у цифровому форматі передає до Управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації.