09.08.2021 16:35

Почесне звання «Мати-героїня»

61113082767f2__IMG_20210809_101257913.jpg

Відповідно до Положення про почесні звання України, затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року № 476/2001, відділ соціального захисту та охорони здоров’я населення Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-Дністровського району в установленому порядку готує та подає Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним матерям громади, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, флотування високих духовних і моральних якостей. На даний час відділом соціального захисту та охорони здоров’я населення Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-Дністровського району здійснюється підготовка та подання пакету документів щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній матері с. Кароліно-Бугаз Мігур Людмилі Іванівні.