Кароліно-Бугазька громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

21.12.2021 09:35

Заходи з протидії торгівлі людьми та домашнього насильства в Кароліно-Бугазькій громаді

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» розпочав реалізацію проєкту «Боротьба з насильством над жінками в Україні» за підтримки Ради Європи, метою якого є підвищення обізнаності про Стамбульську Конвенцію, про необхідність боротьби з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні та проєкту «Розбудова спроможності Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Одеській області» за підтримки Міжнародної Організації з міграції.

17 грудня в актовому залі Кароліно-Бугазького ЗЗСО, в рамках реалізації даного проєкту, відбулася робоча зустріч суб’єктів протидії торгівлі людьми та домашньому насильству, що відповідають за надання послуг постраждалим від насильства та торгівлі людьми в Кароліно-Бугазькій територіальній громаді. До участі були залучені працівники відділу соціального захисту населення, служби у справах дітей Кароліно-Бугазької сільської ради, депутати, дільничні офіцери поліції. Організаторами зустрічі було підготовлено змістовні методичні матеріали для учасників, проведено урок для учнів школи.

Кароліно-Бугазький сільський голова Андрій Апанасенко подякував голові Громадського Руху Тетяні Семікоп за проведення заходів у сфері торгівлі людьми та протидії домашньому насильству.