17.09.2021 12:44

Шановні працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони! Прийміть вітання з професійним святом — Днем рятівника!

6144651034bee__42770aa1de64ddfe6105cdd213adfa9d_XL.jpg

Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас — повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.

Дякуємо Вам за те, що на вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись з бідою, ви не черствіє душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви.

Бажаємо мирного неба, щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам, як можна менше тривожних викликів і безсонних ночей!!Спасибі вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.

З повагою, сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО

IMG_5683-1.JPG