07.09.2021 15:50

Представники спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ в Кароліно-Бугазькій сільській раді

6137618cc2f08__изображение_viber_2021-09-07_13-20-41-156.jpg

7 вересня 2021 року відбулася робоча зустріч Кароліно-Бугазького сільського голови Андрія Апанасенка з представниками спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Під час зустрічі, в якій брали участь заступник голови Кароліно-Бугазької сільської ради Євген Іваній та начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Кароліно-Бугазької сільської ради Алла Оболонська обговорили питання щодо захисту навколишнього середовища, зміцнення інституційних механізмів гендерної рівності, торгівлі людьми, подальшої ефективної співпраці у напрямку захисту прав людини.

Андрій Володимирович поінформував представників про вплив децентралізації на розвиток громади, про інфраструктуру ОТГ та її розвиток для задоволення потреб населення громади у майбутньому.