30.08.2021 16:17

Інформація щодо отримання безоплатних ліків громадянами, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

612cdb28dac80__liki.jpg

За бюджетною програмою «Пільгове медичне обслуговування осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» одержувачем бюджетних коштів визначено КП «ОДЕСАОБЛФАРМ», яке здійснює оплату за пільгове медичне обслуговування осіб, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно договорів з аптечними закладами в межах передбачених видатків на поточний рік.

Питання призначення лікарських засобів, виписки рецептів відноситься до компетенції лікарів.

Для отримання безоплатних лікарських засобів громадяни Кароліно-Бугазької громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи I-II категорії, можуть звертатись з рецептом лікаря, діючим посвідченням відповідної категорії, яке дає право на пільгу та паспортом за адресою:
м. Білгород-Дністровський, вул. Пушкіна, 35, аптека № 73.