27.08.2021 12:42

Представників Кароліно-Бугазької сільської ради відзначено почесними грамотами з нагоди 30-ї річниці Дня незалежності України

6128b3d4d049a__IMG_20210827_101037_1.jpg

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора в сесійній залі Білгород-Дністровської райдержадміністрації пройшли урочисті заходи під головуванням т.в.о. голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяни Домчинської та голови районної ради Григорія Мельниченко.

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, ефективну діяльність, спрямовану на активне вирішення соціально-економічних питань територіальної громади, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України почесними грамотами нагороджено секретаря керівника Кароліно-Бугазької сільської ради Білгород-Дністровського району Крамчанінову Марію Андріївну та листоношу другого класу Кароліно-Бугазької Укрпошти Ковальську Тамару Петрівну.