29.12.2023 20:27

30 грудня в Одеській області оголошено день жалоби

default-for-import.jpg

30 грудня в Одеській області оголошено день жалоби за загиблими внаслідок російської ракетної атаки на Одесу 29 грудня 2023 року

Внаслідок нічної та ранкової ракетної атаки по Одеській області 29 грудня вражено приватні житлові будинки, багатоквартирні будинки, школи, інші об’єкти соціальної інфраструктури. росія в черговий раз підтвердила, що є найбільшою терористичною організацією світу.

У зв’язку з трагедією, що сталась через ракетні удари та призвела до загибелі людей, 30 грудня 2023 року оголошено днем жалоби за загиблими.

В пам’ять про загиблих на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде приспущено Державний Прапор України.

Рекомендуємо в цей день утриматися від проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- і радіопередач