14.12.2023 11:50

Рекомендуємо максимально економити електричну енергію

657ad020c5118__o_1ggncol5pb8j1cp2lop1ql71b2l4t.jpg

Враховуючи цілеспрямовану атаку ворожих засобів вогневого ураження по об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов’язану з цим повну або часткову руйнацію таких об’єктів, з метою максимальної економії електричної енергії рекомендуємо:

1. Підприємствам, установам, організаціям, незалежно від форми власності та галузевої належності, розташованим на території Білгород-Дністровського району до скасування/припинення воєнного стану або до видачі окремого наказу:

- обмежити використання конструкцій зовнішньої реклами, для експлуатації яких використовується електрична енергія, як в межах населених пунктів, так і поза їх межами;

- обмежити використання електричної енергії для освітлення конструкцій та елементів зовнішньої реклами, вітрин та вивісок об’єктів сфери обслуговування, інших об’єктів благоустрою, окрім освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та об’єктів сфери охорони здоров’я та освіти;

- здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності приміщень, які перебувають у власності (користуванні) відповідних підприємств, установ, організацій.

Побутовим споживачам електричної енергії Білгород-Дністровського району:

- забезпечити максимально економне використання електричної енергії;

- здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності житлових приміщень