07.12.2023 15:56

"Таємнича ніч Святого Миколая"

6577150de6c29__IMG_20231206_123613.jpg

"В грудні ніч є чарівна, яку з нетерпінням чекають усі діти. Зазделегідь пишуть листи, просять в них подарунків для себе і обіцяють бути чемними..."

6 грудня, в день Святого Миколая, в актовій залі Кароліно-Бугазького ЗЗСО, для дітей була представлена інтерактивна вистава "Таємнича ніч Святого Миколая". Виставу підготували та організували театральний гурток Центру культури, дозвілля та спорту "Південна Кароліна" та Кароліно-Бугазька музична школа. По закінченню вистави кожен учень школи отримав солодкий подарунок від Святого Миколая.

Солодкі подарунки придбано за підтримки Кароліно-Бугазької сільської ради та відділу освіти, сім'ї, культури, молоді та спорту. Діти співали та приймали участь у конкурсах.