05.12.2023 16:39

5 грудня - Міжнародний день волонтера!

657087b49a47c__11-5.jpg

В Україні під час війни волонтерський рух продемонстрував усьому світові потужну силу, що здатна об’єднувати, організовувати, допомагати та вирішувати надскладні завдання та протистояти викликам найважчих часів української держави. Волонтерських дух охопив значну частину населення, навіть, малі діти, долучилися до волонтеської діяльності.

Волонтери нашої громади не стоять осторонь, в тяжкі для нашої країни часи. З самого початку повномасштабної агресії волонтери громади разом з підприємцями, депутатами сільської ради організувалися та допомогали Збройним Силам України.

Наші волонтери - справжні патріоти Батьківщини.

Від імені всієї громади хочу висловити щиру подяку та привітати учасників волонтерського руху з Міжнародним днем волонтера!

Бажаю всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні!

Ви робите добру справу та наближаєте нашу ПЕРЕМОГУ!

З повагою, сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО