12.10.2023 10:24

В громаді працювала виїзна мультидисциплінарна команда ментального здоровʼя

6527a0012f028__изображение_viber_2023-10-11_14-02-33-617.jpg

11 жовтня мультидисциплінарна команда ментального здоровʼя сформована в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованою Першою Леді Оленкою Зеленською, на базі ДЗ «Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України» працювала в с. Кароліно-Бугаз – на базі Кароліно-Бугазького ЗЗСО.

До складу команди входить – психолог, логопед та лікар-психіатр. Цільова аудиторія мобільної команди – сім’ї військовослужбовців, загиблих Героїв, військовополонених, ВПО, вагітні жінки, діти та підлітки з затримкою психічного та мовленнєвого розвитку, розладом аутистичного спектру, зниженням когнітивних функцій, порушенням міжособистісних стосунків, булінг та мобінг у школі. Також у полі зору – емоційні порушення, а саме: підвищена тривожність, невпевненість, неврівноваженість, занижена самооцінка, агресивність, дратівливість, які підвищились на фоні повномасштабного вторгнення.

Спеціалісти Центру реабілітації матері та дитини провели консультативну зустріч із батьками, оглянули дітей та надали рекомендації щодо подальшого лікування та реабілітації дітей.

Пацієнти, які потребують більш детального комплексного спостереження профільних спеціалістів та медичної допомоги, запрошено безкоштовно пройти курс обстеження та реабілітації у Центрі.

До медичного Центру можуть звертатися діти із наступними захворюваннями:

👉🏻 Наслідки хронічних церебро-васкулярних захворювань (хронічна церебро-судинна недостатність в вертебро-базилярному басейні, транзиторні і шемічні атаки) з супутньою соматогенною поліморбітністю психо-соматичного генезу.

👉🏻 Вегетативна дисфункція (вегето-судинна дисфункція, нейро-циркуляторна дисфункція, вегето-вісцеральна дисфункція, пароксизмальна вегетативна недостатність);

👉🏻 Мінімальна мозкова дисфункція;

👉🏻 Гастроентерологічні захворювання, як прояви психосоматозів;

👉🏻 Реабілітація сколіозів, ювенильного остеохондрозу та інших захворювань хребта, що супроводжуються вертеброгеними неврологічними синдромами (за допомогою тракціоної терапії);

👉🏻 Психологічна реабілітація (матерів та дітей) направлена на зняття довготривалого стресу, що викликає захворювання дитини;

👉🏻 Психологічна реабілітація психосоматичних порушень у дітей, що викликані стресогеними факторами;

👉🏻 Лікування та реабілітація гострих та хронічних захворювань органів дихання, алергічних станів, респіраторних алергозів, бронхіальної астми;

👉🏻 Рецидивуючі та хронічні бронхіти, стани після перенесеної пневмонії з затяжним та ускладненим перебігом;

👉🏻 Соматичні та когнітивні порушення у дітей з фенілкетонурією.

За результатами обстежень, пацієнти, які потребують більш детального комплексного спостереження профільних спеціалістів та медичної допомоги, запрошені безкоштовно пройти курс обстеження та реабілітації у Центрі

изображение_viber_2023-10-11_13-39-58-221.jpg изображение_viber_2023-10-11_13-39-58-710.jpg изображение_viber_2023-10-11_13-39-58-937.jpg