07.09.2023 12:10

Програма інноваційно-екологічної інфраструктури «Life» на території Кароліно-Бузької громади

64fae57d2fae9__изображение_viber_2023-09-07_11-55-19-227.jpg

В Кароліно-Бугазькій сільській раді відбулася спільна робоча нарада під головуванням сільського голови Андрія АПАНАСЕНКА, за участі комунального підприємства Кароліно-Бугазької сільської ради «Бугаз», представників державного підприємства «Національні інфраструктурні проекти» Міністерства економіки України, громадської організації «Фонд розвитку підприємництва та реалізації бізнес-ідей» та італійської компанії SRL «Module».

Учасники наради обговорили проект, який буде профінансовано за рахунок Програми інноваційно-екологічної інфраструктури «Life».

За результатами наради вирішили створити консорціум та об’єднатися задля досягнення спільної мети та поставлених цілей.