01.09.2023 13:52

Привітання сільського голови Андрія АПАНАСЕНКА з Днем знань

64f1c27f702ab__изображение_viber_2023-09-01_07-44-02-143.jpg

Шановні учні, вчителі, батьки!

Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року, Днем знань!

В нашій країні продовжується війна, та попри все в школах Кароліно-Бугазької територіальної громади 1 вересня традиційно лунає «Перший дзвоник».

Сільською радою та відділом освіти, культури, молоді та спорту проведена робота щодо безпечного навчального процесу в закладах освіти громади. Для дітей створені всі умови для очного навчання, спілкування з однолітками та вчителями.

Всім, хто 1-го вересня прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з вчителями, зустріти добрих і надійних друзів.

Хочу побажати учням, педагогічному колективу наших шкіл та батькам, щоб навчальний рік був успішним і безпечним. Нехай попереду чекає багато цікавого, а кожен урок дарує нові відкриття та знання.

Бажаю всім скорішої ПЕРЕМОГИ та МИРУ.

З повагою, сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО