29.08.2023 10:04

Герої не вмирають! Пам'ять про них вічна!

64ed98a42aae5__5f476654f23e5027160484-730x410.jpg

29 серпня, День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Починаючи з 2014 року і до сьогоднішніх днів ми щодня вшановуємо пам‘ять Героїв, які ціною своїх життів, до останнього, стояли на захисті незалежності нашої Держави.

Тисячі смертей з 2014 року. Тисячі особистих трагедій. Іловайськ, Донецький та Луганський аеропорти, Дебальцеве, Савур-Могила, Зеленопілля… З 24 лютого 2022 року кривавий агресор «повторив» свої злочини Маріуполем, Бучею, Харковом і тисячами інших міст і сіл нашої країни...

Боротьба за нашу незалежність та суверенітет продовжується. Наші воїни міцно тримають оборону. Це все дається ціною життя найкращих синів і доньок України!

Ми пам’ятаємо про подвиг кожного та низько схиляємо голови перед полеглими героями…Щиро співчуваємо втратам близьких та рідних загиблих захисників та захисниць України

Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Слава Україні! Слава Героям України!»

Сільський голова, Андрій АПАНАСЕНКО