20.07.2021 16:07

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

60f6caf54c3dc__imgonline-com-ua-Resize-Hd5PTeXswLm.jpg

30 липня у світі відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Жінки, чоловіки й діти, мешканці сіл, містечок і мегаполісів, досвідчені і зовсім юні, з незавершеною шкільною освітою і з науковими ступенями — за оцінками Міжнародної організацій з міграції, починаючи з 1991 року, від торгівлі людьми постраждали понад 260 000 українців. З них майже 50 000 зазнали експлуатації протягом останніх трьох років.

Немає єдиного портрета постраждалого. Ним може стати хто завгодно. НАВІТЬ ТИ. Пошир це відео. Нагадай друзям та родичам про правила безпечного працевлаштування і безпечної подорожі. А якщо влаштовуєшся на роботу, переконайся, що все безпечно: телефонуй на 527 — Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Відеоролик доступний за посиланням:

Начальник відділу соціального захисту

та охорони здоров’я населення                                              Алла ОБОЛОНСЬКА