24.08.2023 08:48

Привітання сільського голови Андрія АПАНАСЕНКА з Днем незалежності України!

64e6ef5479939__Cover---Facebook.jpg

Шановна громадо!

Сьогодні ми з вами відзначаємо важливе та визначне для нас всіх свято – День Незалежності України! Вже другий рік поспіль ми зустрічаємо річницю незалежності у стані повномасштабної війни, яка триває вже майже десять років. Але Україна гідно тримає удар, наші сили оборони спроможні захищати державу та звільняти нашу землю від окупанта.

Висловлюємо подяку нашим військовим за те, що гідно тримають відсіч. Вічна память та слава загиблим Героям!

Ми щодня піддаємся ворожим обстрілам, живемо, вчимося та працюємо під постійними сигналами повітряної тривоги. Ми боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю та відстоює її незалежність. Тому і Гасло цьогорічного святкування

«Незалежність доводимо щодня».

Вітаю Вас, шановні жителі громади з Днем незалежності України, і бажаю всім здоров’я, щастя та достатку, і звичайно зустріти нашу Перемогу вже найближчим часом.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО