22.08.2023 16:09

Привітання сільського голови Андрія АПАНАСЕНКА з Днем визволення селища Затока

64e4b392d12d0__p1630818-249218.jpg

22 серпня 2023 року селище Затока Кароліно-Бугазької територіальної громади відзначає памятну дату - День визволення селища від румунських окупантів.

У 1941-1944 роках ці землі входили до румунського району окупації. 21-22 серпня 1944 року тривала Дністровська десантна операція, внаслідок якої Затоку було звільнено.

Вітаємо мешканців селища з визначною датою. Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист рідної України, її свободи та територіальної цілісності від посягань сусіднього агресора – росії.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок наших земляків у спільну перемогу в тій жахливій війні.

Низький уклін та щира вдячність ветеранам!

Щиро Бажаю Всім чистого, мирного неба, здоров’я, радості та довгих щасливих літ.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО