16.07.2023 08:21

Шановні бухгалтери Кароліно-Бугазької громади!

64b37e63be972__z-dnem-buhgaltera.jpg

Щиро вітаємо Вас з вашим професійним святом – з Днем бухгалтера України!

Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко  уявити роботу будь-якої організації. Від вас залежить злагоджена робота усіх сфер діяльності громади.

Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток громади, економіки регіону та держави загалом.

Тож прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Спасибі вам за Ваш розум і працю! За відсутність проблем з податками і зарплатами! Бажаємо вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги! Бажаємо вам гарних, світлих буднів, радісних, вільних від роботи свят! Нехай в житті буде спокій, скорішої ПЕРЕМОГИ та МИРУ в Україні! Зі святом !

Сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО.