09.06.2023 12:51

Куди і як учасник бойових дій може звернутися за призначенням пільг?

6482f62b1c61e__2875788-yaki-e-pilgi-dlya-uchasnikiv-boyovih-diy-ta-chleniv-yihnih-simey.jpeg

📝 З питань щодо призначення пільг людина може звернутись з заявою та необхідними документами до Пенсійного фонду України в один зі зручних способів.

🏛 До Пенсійного фонду України можна звернутись:

▪️ особисто, звернувшись до обраного сервісного центру Пенсійного фонду України;

▪️ до уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідних територіальних громад, центрів надання адміністративних послуг;

▪️ поштою, надіславши документи на адресу органу Фонду;

▪️ online – через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний застосунок “Пенсійний фонд” чи через Портал Дія.

🔗 Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373.

✅ Таким чином, учасник бойових дій повинен звернутися до Пенсійного фонду України для призначення відповідних пільг, що передбачені порядком.

Територія права 🇺🇦 | Юридична консультація ⚖️