Кароліно-Бугазька територіальна громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

08.06.2023 15:49

Випускний бал у дитячому садочку

6481cf179a398__IMG-5cae84e0aaf062d8aefe5f01e3e4f8c0-V.jpg

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов.

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Не так давно батьки принесли діток до садочка, довірили педагогічному колективу найцінніший скарб - свою малечу. Минуло кілька років... І ось він результат - вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни, наше майбутнє!

7 червня заклад дошкільної освіти «Сонечко» в с. Кароліно-Бугаз приймало багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі – всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців - майбутніх школяриків, яких в цьому році – 13. Зусиллями вихователя Кантаржи Лариси Володимирівни та помічника вихователя Токар Лариси Никифорівни організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку.

Готувалися до цієї грандіозної події в житті кожного малюка заздалегідь та дуже серйозно… Вчили тексти, складні танцювальні па та підбирали вбрання. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості.

Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Вони склали клятву майбутнього першокласника та пообіцяли ніколи не забувати садочок.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу вихователя, бо саме завдяки спільним зусиллям маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

З вітальним словом до маленьких випускників звернулася начальник відділу освіти Лобань Олена Олександрівна , яка побажала діткам гарного навчання в школі та вручила кожному випускнику подарункові набори від голови сільської ради Андрія Апанасенко та депутатського корпусу.

Завітала з привітанням і майбутня вчителька першокласників Іванова Тетяна Михайлівна , яка вже 1 вересня радо зустріне їх біля шкільного порога.

Свято пройшли цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у випускників на все життя!