14.04.2023 11:19

Прийняли участь у щорічному онлайн-тренінгу з питань кібербезпеки, кібергігієни і захисту інформації.

64390ca167e72__IMG_20230413_100156.jpg

13 квітня, за дорученням сільського голови Андрія Апанасенка, працівники структурних підрозділів сільської ради прийняли участь у щорічному онлайн-тренінгу з питань кібербезпеки, кібергігієни і захисту інформації.

Метою тренінгу є удосконалення знань працівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Одеської області з питань кібербезпеки і захисту інформації на основі діючих стандартів і норм України та опанування практичними навичками із впровадження інструментів кібербезпеки та кібергігієни органів публічної влади Одещини задля побудови комплексної системи захисту інформації органів влади, підвищення рівня якості державних послуг

громадянам і розвитку компетентностей працівників та публічної служби.

Спікерами були: начальник Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Одеської обласної державної (військової) адміністрації Станіслав НІКОЛАЙЧУК та заступник директора з ІТ та розвитку КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр», кандидат наук з державного управління Ярослав ГАПАНОВИЧ.

Тенінг був змістовним та містив важливу інформацію