13.04.2023 11:15

Привітання сільського голови Андрія Апанасенка з днем визволення с. Кароліно-Бугаз

6437bb94299d6__изображение_viber_2022-10-28_13-35-14-456.jpg

Шановні жителі громади!

Сьогодні, 13 квітня 2023 року, ми святкуємо 79-ту річницю визволення села Кароліно-Бугаз від нацистських окупантів

В нашій країні знову війна. Війна жорстока. Від наших батьків та дідів ми чули таку фразу «головне, щоб не було війни!». Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист рідної України, її свободи та територіальної цілісності від посягань сусіднього агресора – росії. Але наші захисники та захисниці виявились гідними слави своїх дідів та прадідів – ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших Збройних Сил України і твердо віримо у нашу перемогу!

Болісно усвідомлювати , що нащадки героїв другої світової війни сьогодні стоять по різні боки нинішньої лінії фронту.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок наших земляків у спільну перемогу в тій жахливій війні.

Низький уклін та щира вдячність ветеранам!

Щиро Бажаю Всім чистого, мирного неба, здоров’я, радості та довгих щасливих літ.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО