03.04.2023 16:36

Сільський голова провів нараду

642ad6b09ab3b__IMG_20230403_085945_1.jpg

Сьогодні сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО провів нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств сільської ради.

Керівник КП "Бугаз" Олег Власов доповів про стан справ із вивезенням побутових відходів на території садових кооперативів та товариств.

Заступник сільського голови Володимир Корнієнко поінформував про закінчення опалювального сезону на території громади.

Керівник Гуманітарного штабу при сільській раді Галина Бахтій поінформувала про здійснення видачі гуманітарної допомоги протягом поточного тижня.

Головою були надані відповідні доручення.

Традиційно хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України