23.03.2023 10:24

Співробітництво територіальних громад

641c0d019b70e__336802596_721854883006356_6808482598610596249_n.jpg

22 березня 2023 року представники Кароліно-Бугазької сільської ради (заступники сільського голови Володимир Корнієнко та Максим Поляков, начальник відділу фінансів Лариса Лисьонок та юрист Олександр Грибонос) прийняли участь в роботі засідання комісії з підготовки проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи Овідіопольської селищної ради «Обєднаний трудовий архів» між Овідіопольською та Кароліна-Бугазькою територіальними громадами. Засідання відбулося в Овідіопоській селищній раді під головуванням Овідіопольського селищного голови Лідії Савельєвої.

За результатами роботи комісії  було підготовлено проєкт договору про співробітництво територіальних громад та прийнято рішення про проведення громадського обговорення в залі засідань Овідіопольської селищної ради.

Міста та села мають низку питань, які складно вирішувати самостійно.

Впоратися з цим легше, якщо співпрацювати - об’єднувати кошти і зусилля з сусідніми громадами, які в цьому теж зацікавлені.

Механізм такої міжмуніципальної консолідації передбачений Законом «Про співробітництво територіальних громад», прийнятим у 2014 році.

З того часу сотні громад через укладання договорів про співпрацю поліпшили якість послуг, що надаються на їхній території.