Кароліно-Бугазька територіальна громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

20.03.2023 12:46

Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #Одеса_Добра.

641839ca29007__39954.png

У жорстких реаліях сьогодення все більше і більше людей опиняються відірваними від свого звичного оточення, своєї домівки, та навіть від своїх рідних. Це завжди великий стрес та колосальне навантаження на психіку людини. Тож зараз, коли Одеса та область стали своєрідним «хабом» для біженців зі сходу та півдня України, для нашого міста вкрай необхідно мати місце куди людина може звернутися та отримати своєчасну психологічну допомогу та підтримку, де людина зможе відновити свій спокій.

У нашому проєкті ми будемо надавати консультації та підтримку людям, які стикаються з різними життєвими проблемами, такими як: стрес, тривога, депресія, сімейні конфлікти, стосунки з дітьми, втрата близьких, боротьба зі зловживанням наркотиками та алкоголем, травми та інші психологічні проблеми.

 

Наші професійні психологи та соціальні працівники нададуть безкоштовну психологічну допомогу та консультації. Ми пропонуємо індивідуальні консультації, а також групові сесії, які дозволяють людям зустрітися з іншими, які знаходяться в подібній ситуації. Ми надаємо психологічну підтримку та вміння, необхідні для того, щоб люди могли краще розуміти свою проблему.

 Саме тому наша команда розпочинає проєкт #Одеса_Добра.

Мета нашого проєкту - надання безкоштовної професійної психо-соціальної допомоги для:

• внутрішньо переміщених осіб;

• військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом та їх близьким;

• біженцям з тимчасово окупованих територій;

• іншим людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Команда проєкту #Одеса_Добра - це дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти з великим досвідом соціально-психологічної допомоги.

Проєкт реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Одесу Здоровою» та Одеської філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація».

Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням:

https://anti-narkotik.com.ua/uk/blog/novosti/odesa_dobra/

 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!