Кароліно-Бугазька громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

17.06.2021 11:16

Економічна екскурсія до Білгород-Дністровської військової частини А4217

16 червня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровськрого міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі організувала економічну екскурсію до Білгород-Дністровської військової частини А4217 для утриманців КЗ "Білгород-Дністровського дитячого будинку змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку".

Учнів ознайомили з порядком роботи військовослужбовців, з умовами харчування та проживання. Показали основні види зброї, які використовуються українськими військовослужбовцями, навчали розбирати і збирати автомат Калашнікова й дали можливість кожному зробити це самостійно. Також всі бажаючі приміряли військову форму.

Завдяки службі зайнятості вихованці дитячого будинку дізналися, що офіцерами можуть бути і хлопці, і дівчата, що в нашому місті є спеціалісти за професіями снайпер, артилерист, зв’язківець. Військовослужбовець – це не тільки пристойна заробітна плата, велика кількість пільг і можливостей від Держави, це ще й дуже патріотично – захищати честь і гідність своєї країни.