19.01.2023 15:12

Участь у нараді щодо прийняття програм соціально-економічного і культурного розвитку громад.

63c9423f0378e__изображение_viber_2023-01-18_10-46-45-639.jpg

18 січня 2023 року за дорученням сільського голови Андрія АПАНАСЕНКА заступник сільського голови Максим Поляков взяв участь у нараді-зустрічі, яка відбулась в Білгород-Дністровській районній державній адміністрації із представниками Сергіївської селищної, Кароліно-Бугазької, Мологівської, Маразліївської, Старокозацької, Успенівської, Тузлівської та Шабівської сільських рад, на якій були розглянуті питання, що стосуються розвитку та стабільної роботи житлово-комунального господарства, а також формування й прийняття програм соціально-економічного і культурного розвитку громад.

У засіданні взяли участь начальник відділу забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування Ігор СИРОТЮК, т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та ЖКГ Галина ДОБРЄВА та начальник відділу економіки і агропромислового розвитку Марина ПЛОТНІКОВА.

63c9423b65226.jpg