18.01.2023 12:40

Святкові купання на Водохреща в морі та водоймах громади ЗАБОРОНЕНІ

63c7cdf6a46dc__011f89122c62c83c9805f50fd25c43a43ffa6c92.jpeg

До уваги мешканців та гостей Кароліно-Бугазької територіальної громади!

Напередодні свята Водохреща попереджаємо та нагадуємо, купання в морі та водоймах на території Кароліно-бугазької територіальної громади ЗАБОРОНЕНО через дрейфуючі міни. Святкові купання та масові заходи з нагоди Водохреща, в умовах воєнного часу не заплановані.

Відповідно до розпорядження Кароліно-Бугазького сільського голови від 16 червня 2022 року № 61 «Про заходи щодо забезпечення заборони перебування осіб на пляжних зонах, у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Кароліно-Бугазької сільської ради», з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життів цивільних осіб, створення належних, безпечних і здорових умов відпочинку, на час дії воєнного стану та до його скасування, на морському узбережжі Кароліно-Бугазької територіальної громади:

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ перебування осіб та інших мешканців села Кароліно-Бугаз та селища Затока, окрім тих, що виконують військові/спеціальні завдання, на пляжних зонах та у межах прибережної берегозахисної смуги Чорного моря.