06.12.2022 11:39

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України! Вітаємо вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України!

638f0e2c3fb24__61ae469ae0aa5452210010.jpg

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. У 2022 році під час повномасштабної війни росії проти України свято розуміється і шанується з більшою силою. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу нашої Батьківщини. Сьогодні українські солдати стоять на сторожі державних кордонів і роблять усе можливе для збереження миру, суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

Вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Бажаємо Вам тільки добра, здоровя, гарного настрою, професійних успіхів!

Нехай Господь береже кожного українського воїна.

Україна пишається своїм військом.

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО