23.11.2022 13:18
Участь у селекторній нараді ООДА
![637f575febd45__изображение_viber_2022-11-22_15-19-06-641.jpg 637f575febd45__изображение_viber_2022-11-22_15-19-06-641.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/22/62468/637f575febd45__изображение_viber_2022-11-22_15-19-06-641.jpg)
22 листопада сільський голова Андрій АПАНАСЕНКО прийняв участь у селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації, яка відбулася в режимі відеоконференції та проходила в Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації,
Під час наради розглянули питання щодо обмеження споживання електроенергії, фінансові та забезпечення роботи пунктів обігріву в громадах.