10.11.2022 16:14

Погодили придбання житла для особи з числа дітей позбавленої батьківського піклування

636d07f0e69e3__IMG_20221107_092453_1.jpg

Робота сільської ради, на чолі з сільським головою Андрієм Апанасенко направлена на захист та підтримку більш вразливих категорій населення.

На цьому тижні в Кароліно-Бугазькій сільській раді відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На засіданні розглянули питання щодо погодження придбання житлового об’єкта – квартири для особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Житло придбавається відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Продовжуємо працювати для жителів громади та на ПЕРЕМОГУ.