20.10.2022 11:48

МЕШКАНЦІ КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ ГРОМАДИ ПОСТІЙНО ОТРИМУЮТЬ ДОПОМОГУ ПРОДУКТАМИ ХАРЧУВАННЯ

63510be3c0c45__изображение_viber_2022-10-18_19-12-42-983.jpg

На цьому тижні, внутрішньо переміщенні особи, які тимчасово проживають на території Кароліно-Бугазької сільської ради та мешканці громади, які опинилися в складних життєвих обставинах отримують допомогу від гуманітарного штабу при Кароліно-Бугазькій сільській раді.

Продукти харчування, серед яких пшенична, ячмінна, кукурудзяна крупи, макаронні вироби, борошно, горох, рис, та речі першої необхідності: вологі серветки, зубна паста, піна для гоління, засоби гігієни для жінок, завжди необхідні.

Гуманітарну допомогу надав Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань, створений при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації,

В період військової агресії дуже важливим є підтримка наших громадян. Мешканці Кароліно-Бугазької ОТГ висловлюють велику подяку за надану допомогу та підтримку у складний час.

Разом ми сила!