06.10.2022 09:48

Дорожня карта «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув»

default-for-import.jpg

Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими розроблено дорожню карту «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув».

Пам’ятка містить рекомендації родинам Захисників з наступних питань: як діяти та куди звертатися в ситуаціях коли Захисник потрапив у полон, пропав безвісти за особливих обставин, або загинув, який порядок та перелік документів потрібен родині для отримання виплат, інших соціальних пільг, що передбачені державою. Також у пам’ятці перелічені законодавчі та нормативно-правові акти, що на період воєнного стану регулюють соціальні і правові відносини між державою та родинами захисників.

Дорожня карта за посиланням: