Кароліно-Бугазька територіальна громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

28.08.2026 12:38

Вшанували пам’ять про загиблих захисників України, односельців громади

c91fec8d-e36f-4eca-b16b-12cfd9374100.jpg

29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України.

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність.

Це особливий день, нагода для всіх нас зосередитися на пам’яті, шані і вдячності до загиблих.

Сьогодні, з нагоди памятної дати , мешканці громади, родини загиблих захисників-односельців, педагогічний колектив та колектив сільської ради зібралися, щоб вшанувати світлу пам’ять про тих, хто віддав своє життя за нашу свободу, за можливість жити на рідній землі.

На превиликий жаль протягом року наша Алея Слави та Алея Героїв на кладовищі поповнилась чотирма загиблими односельцями - Захисниками України.

«В цей День ми вшановуємо пам’ять про наших Захисників і Захисниць, які боролися за свободу нашої країни. Ми пам’ятаємо їх подвиг у боротьбі за нашу свободу. Схиляємо голови перед їх подвигом! Вічна їм пам’ятіь та Слава" – сказав сільський голова Андрій Апанасенко у своєму виступі.

Присутні вшанували пам’ять загиблих Захисників і Захисниць хвилиною мовчання та поклали квіти до Алеї Слави та на могили загиблих Героїв.

Вічна слава Героям!