16.09.2022 15:20

Спорт – запорука здоров’я наших дітей

6329b0717af4f__306980069_454595616701390_508551315202276055_n.jpg

Сьогодні у дворі Кароліно-Бугазького закладу загальної середньої освіти для учнів початкових та старших класів були проведені спортивні змагання до Дня фізичної культури та спорту.

Захід відбувся за підтримки Кароліно-Бугазького сільського голови Андрія АПАНАСЕНКО.

Заступник сільського голови Володимир Корнієнко привітав дітей зі святом фізичної культури та спорту, побажав завжди досягати поставлених цілей та перемагати.

Спорт – це запорука здоров’я дитини, покращення її емоційного стану. В нашій громаді зростають здорові та спортивні діти, в чому ми сьогодні переконались.

Організатори спортивного свята зробили все можливе для того, щоб діти емоційно та з користю для здоров’я провели час. Викладачі фізичної культури підготували цікаві, різноманітні естафети. Діти із задоволенням розбилися на команди і приймали участь у змаганнях. Навіть наймолодші першокласники не залишились без участі. Разом з класним керівником вони намагались перемагати у змаганнях.

Усі учасники спортивних змагань були нагороджені солодкими призами. Всі діти залишились задоволеними.