17.09.2022 15:17

17 вересня в Україні щорічно відзначають День рятівника.

6329af836ae0f__307117965_455096256651326_3922795648903617065_n.jpg

Шановні працівники пожежної охорони та аварійно-рятувальних служб! Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем рятівника!

Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій.

Після початку військової агресії рф в Україні українські рятувальники щодня рятують сотні життів. Саме вони допомагають жертвам обстрілів вибратися із завалів, ліквідовують пожежі та розшукують загублених людей. Все це вони роблять з ризиком для свого життя.

В нашій Кароліно-Бугазькій громаді така відповідальна місія покладена на місцеву пожежну команду, яка ліквідовує наслідки пожеж не тільки на території нашої громади, а й приходить на допомогу сусідніх населених пунктів.

Щиро вітаємо Вас з Днем рятівника! Дякуємо Вам за вашу неоціненну працю, відвагу, мужність і неймовірну турботу про людей. Ви - справжні герої.

Нехай в житті кожного з вас буде більше спокійних годин. Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості духу, благополуччя, великого сімейного щастя!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!