19.08.2022 09:51

За сприяння сільського голови Андрія АПАНАСЕНКА придбано путівки до дитячого табору «Артек-Буковель» дітям громади

63183fb4cfbfb__изображение_viber_2022-08-16_14-13-38-051.jpg

Відповідно до діючої Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2023 рр., за сприяння Кароліно-Бугазького сільського голови Андрія АПАНАСЕНКА придбано путівки до дитячого табору «Артек-Буковель» 7 учням пільгових категорій нашої громади. Путівки придбано за рахунок сільського бюджету.

Ми любимо і піклуємось про наших дітей, і знаємо як їх підтримати у цей непростий час. Ми не знаємо коли закінчиться війна, але ми можемо повернути їм дитинство і дати гідну опору.

Дитячий табір «Артек-Буковель» розташований в лісі серед Український Карпат. На території табору є дитячий майданчик для відпочинку, альтанки, спортивні майданчики. Для дітей організовано різноманітні тренінги, цікава оздоровчо-розважальна програма, спортивні змагання, квести, активні ігри, походи в гори. Вся програма відпочинку спрямована на зміцнення здоров’я дитини, розкриття талантів, знайомство з друзями.

Безцінним залишається – здоров’я, сміх та враження дитини!

Відпочивайте любі діти та повертайтеся щасливі додому!