18.08.2022 09:41

ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області інформує

До Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого реагування по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 27 липня 2022 року №2022.2719 - fup 8 стосовно виявлення бамбуку (несанкціонованого) у трьох товарах пластикового кухонного посуду, що експортувався з Іспанії (постачальник: Mkto Catal Importaciones SL, Ctra. De Huercal-Overa, s/n, 04640, Pulpí, Almería, Spain) до України (замовник: Eurosouvenir).

Попереджаємо щодо можливості реалізації цієї продукції на території регіону, а також доводимо до відома операторів ринку про необхідність вилучити її з обігу та письмово проінформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області.