17.08.2022 09:37

До уваги жителів громади!

63183c7686755__4a8cabbf83c71b15290dedaf3a54eead.jpg

За інформацією Одеської ОВА, російські спецслужби розробили програму у вигляді квест-завдань, де потрібно фотографувати із прив’язкою (геолокацією) до об’єктів та ділянки місцевості, а у подальшому надсилати зроблені фотознімки за грошову винагороду.

Особа, яка погодилася на квести, навіть не має уявлення, що таким чином наражає на небезпеку нанесення ворогом ракетних ударів по об’єктам інфраструктури (навчальних закладах, дошкільних навчальних закладах, мостах, трансформаторних станціях (підстанціях), котельнях, закладах охорони здоровя, залізничних (автомобільних) станціях, аеропортах (аеродромах), портах (морських, річкових), місцях розгортання пунктів управління, об єктах військової інфраструктури (арсеналах, базах, складах), районах зосередження військ (сил) і резервів. Не менше шести таких осіб затримано в м. Миколаїв.

Ще раз наголошуємо надання подібної інформації ворогу, навіть через так звані "квест-завдання", наражає на небезпеку мирне населення!