04.08.2022 14:23

Огляд протирадіаційних укриттів ЗЗСО Кароліно-Бугазької ТГ

62ebac6b0f1f7__изображение_viber_2022-08-03_13-55-31-561.jpg

В Кароліно-Бугазькому та Затоківському закладах загальної середньої освіти комісією, за участі заступника сільського голови Володимира Корнієнка, начальника відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту сільської ради Олени Лобань, директорів шкіл та батьківського комітету проведено огляд протирадіаційних укриттів.

Огляд здійснено відповідно до наказу Одеської обласної військової адміністрації та департаменту освіти і науки та з метою виконання комплексу заходів, спрямованих на створення безпечних та нешкідливих умов навчання, утримання і праці, безпечного освітнього середовища, формування колективного та індивідуального захисту учасників освітнього процесу від небезпечних факторів та надзвичайних ситуацій, які виникають внаслідок та в умовах воєнного стану, зокрема підготовки та функціонування захисних споруд цивільного захисту, задля організованого початку освітнього процесу за очною (денною) та змішаною (очно-дистанційною) формою з 1 вересня 2022 року, забезпечення доступності та якості надання освітніх послуг в усіх закладах освіти, з урахуванням безпекової ситуації, яка складатиметься в регіоні.

62ebac5417a02.jpg 62ebac5441eb0.jpg 62ebac6686f6f.jpg 62ebac668700b.jpg