04.08.2022 14:19

62ebac05a4a80__vazhlyvo.jpg

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ТА ГОСТЕЙ КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Відповідно до розпорядження Кароліно-Бугазького сільського голови від 16 червня 2022 року № 61 «Про заходи щодо забезпечення заборони перебування осіб на пляжних зонах, у межах прибережної захисної смуги Чорного моря на території Кароліно-Бугазької сільської ради», з метою забезпечення громадської безпеки і порядку, збереження життів цивільних осіб, створення належних, безпечних і здорових умов відпочинку, у зв’язку із відсутністю визначених місць масового відпочинку (пляжів) на морському узбережжі Кароліно-Бугазької територіальної громади на період літнього сезону 2022 року, на час дії воєнного стану до його скасування:

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ перебування осіб та інших мешканців села Кароліно-Бугаз та селища Затока, окрім тих, що виконують військові/спеціальні завдання, на пляжних зонах та у межах прибережної берегозахисної смуги Чорного моря.

Власникам (користувачам) закладів оздоровлення та відпочинку суб’єктів господарювання у сфері готельно-ресторанного бізнесу, туризму якщо така діяльність створює передумови або пряму можливість перебування осіб на пляжних зонах у межах прибережної захисної смуги Чорного моря в межах села Кароліно-Бугаз і селища Затока ЗАБЕЗПЕЧИТИ:

дотримання ЗАБОРОНИ перебування осіб на пляжних зонах у межах берегозахисної смуги Чорного моря та здійснення господарської діяльності, з урахуванням вимог даного розпорядження

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ: у разі виявлення підозрілих предметів, невідкладно повідомляти органи ДСНС України та/або Національної поліції.