Кароліно-Бугазька громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

03.08.2022 14:16

Просимо взяти інформацію до відома

В Україні постраждалі від російської агресії та незахищені верстви населення, зокрема й пенсіонери, можуть отримати додаткову грошову допомогу від міжнародних організацій. Міністерством соціальної політики України для цього була створена соціальна платформа єДопомога.

📝 Заявка на виплату грошової допомоги для пенсіонерів від міжнародних організацій заповнюється і подається на інформаційній платформі єДопомога - https://edopomoga.gov.ua.

📎 Для цього потрібно зайти на платформу єДопомога. Там треба натиснути "Виплати від міжнародних організацій", а потім "Заповнити заявку на допомогу", вказавши реквізити рахунку у форматі IBAN.

📎 Зазначається, що спочатку дані заявника перевіряють представники Мінсоцполітики за допомогою баз даних та реєстрів, але саме рішення щодо надання допомоги відповідної категорії населення та сум виплат ухвалюють міжнародні організації. Гроші прийдуть на рахунок, реквізити якого вказані у заявці. Виплати надходитимуть протягом трьох місяців.

🤝 Уряд України ухвалив рішення про надання додаткових виплат до пенсії від міжнародних організацій по 2220 грн на одну особу протягом 3-х місяців. Загальна сума виплат складає 6660 грн, якщо раніше пенсіонер не отримував грошові допомоги від міжнародних організацій.

Умови надання грошової допомоги від міжнародних організацій: https://aid.edopomoga.gov.ua/terms