01.08.2022 16:32

Сільський голова Андрій Апанасенко провів нараду

62e7d6a3cf7a1__IMG_20220801_090413_1.jpg

Сьогодні, 1 серпня, Кароліно-Бугазький сільський голова Андрій Апанасенко провів нараду з керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів сільської ради.

Під час наради обговорили питання щодо підготовки до 2022-2023 навчального року освітніх закладів Кароліно-Бугазької територіальної громади та оздоровлення дітей громади.

Нагальним залишається питання забезпечення внутрішньо переміщених осіб та незахищених категорій громадян, які проживають на території громади. В громаді зареєстровано більше 160 внутрішньо переміщених осіб.

Традиційно хвилиною мовчання вшанували пам’ять про героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.