28.07.2022 12:40

З Днем Української Державності! Зі святом!

62e25ade7d363__всі.jpg

28 липня 2022 року ми вперше відзначаємо свято – День Української Державності. Указ про затвердження Дня Державності президент України Володимир Зеленський підписав під час урочистостей до Дня Незалежності 24 серпня 2021 року.

Це Свято молоде, натомість спрямоване вглиб віків — для того, аби утвердити спадкоємність понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

В Кароліно-Бугазькій громаді пройшли урочисті заходи до свята. Сільський голова Андрій Апанасенко привітав зі святом громаду та побажав мирного неба нашій Україні та населенню.

Заступник голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Максим Бритков завітав до нашої громади та висловив свої слова привітань.

Урочисто підняли Державний Прапор України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх загиблих Героїв, військових та мешканців, які загинули внаслідок військової агресії рф проти України.

Зі святом!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

62e25abf5c1f1.jpg 62e25aca0c975.jpg 62e25ad834a63.jpg