12.07.2022 09:34

Пункти пропуску через митний кордон України

62cd16c062300__dCcJGGOcX7sR.jpg

У зв’язку зі значним збільшенням транспортних засобів комерційного призначення, що переміщуються пунктами пропуску через митний кордон України з країнами ЄС, особливо через міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Порубне – Сірет», Державна митна служба України інформує.

З метою оптимізації процедур пропускної спроможності пунктів пропуску, а саме розвантаження зазначеного пункту пропуску, суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють експортні операції, в тому числі сільськогосподарської продукції, мають можливість вивозу такої продукції через пункти пропуску на україно-молдовському кордоні, зокрема «Россошани – Брічень», «Мамалига – Крива», «Сокиряни – Окниця», з подальшим виїздом через молдовсько – румунський кордон.